-art stage-

o nas

jESTEŚMY jedną z najbardziej innowacyjnych FIRM w polsce.

OFERUJemy POKAZY szperaczy lotniczych, ŚWIATEŁ oraz LASERÓW

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem jednych z najbardziej spektakularnych pokazów plenerowych w Polsce. 

W wyjątkowo korzystnych cenach tworzymy pokazy przy użyciu szperaczy nieba, świateł i laserów oraz niespotykanych nigdzie indziej efektów specjalnych. 

Wszystko to daleko w tyle pozostawia zwykłe pokazy laserów lub sztucznych ogni. 

Jeżeli chcecie państwo zaskoczyć publiczność na swoich wydarzeniach czymś czego jeszcze nigdy nie widziała prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Szanowni Państwo

Nasze pokazy goszczą od 3 lat na dużych i małych wydarzeniach typu dni miast, festiwale czy gminne dożynki. Widoczne są z odległości nawet 10 km i stanowią rozrywkę również dla oglądających je z kilku kilometrów osób. 

Koszt takiego pokazu zależny jest od ilości sprzętu i miejsca jego realizacji.

Cena waha się od 5000 zł do 15000zł netto + Vat. (płatność do 30 dni po jego realizacji)

Do każdego pokazu podchodzimy unikatowo, zważając na potrzeby klienta, ukształtowanie terenu i wszelkich czynników wpływających na pokazy.

Nasze pokazy możemy urozmaicać o występy zespołu bębniarzy z którymi współpracujemy tworząc niezapomniane show jako finał każdego eventu (film z zespołem bębniarzy dostępny jest w serwisie youtube pod „Art-Stage Dni Olkusza 2021”).

Szperacze których używamy to wielofunkcyjne reflektory typu głowa ruchoma o mocy od 700 do 1000 watt.

Pokazy przy użyciu takich reflektorów wymagają zgody kontroli lotów o zajęcie przestrzeni powietrznej, jednak pozyskanie takiej zgody leży po naszej stronie.

Szperacze i lasery pracują idealnie w rytm muzyki, czas pokazu to zazwyczaj 2 piosenki których wybór uzgadniany jest z klientem. 

Używamy wyłącznie elektrycznych wytwornic dymu o bardzo wysokiej wydajności. Mogą one równomiernie rozprowadzić mgłę na powierzchni 3 stadionów piłkarskich w ciągu zaledwie 90 sekund. Wytwornice są wspomagane bardzo dużymi wentylatorami, sterowanymi poprzez czujniki kierunku i prędkości wiatru oraz nadzorowanymi przez operatora wytwornic dymu.

Nasza oferta nie obejmuje agregatów prądotwórczych i nagłośnienia. Realizacje dźwięku do pokazu zapewnia na ogół firma nagłośnieniowa która obsługuje scenę na danym evencie. 

Dźwiękowiec takiej firmy otrzymuje od nas ścieżkę dźwiękową na pendrive w formacie mp3, która zostanie odtworzona podczas pokazu. 

Celem obejrzenia naszych pokazów zapraszamy do serwisu YouTube lub do sekcji „Nasze Pokazy”

Jeżeli kiedykolwiek organizowali Państwo wydarzenia z pokazami laserów i chcą Państwo zaprezentować swojej widowni coś wybitnie spektakularnego, zapraszamy do kontaktu. 

Zapewniamy że mamy bardzo bogate doświadczenie w organizacji takich eventów, wykonaliśmy w ciągu ostatnich 3 lat ponad 100 takich widowisk.